!! HepSiciLéRin YéRi !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HepSiciLéRin YéRi !!

!! HepSiciLéRin YéRi !!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gülçin bir gün..!!

2 posters
YazarMesaj
danceife
***SüPéR MoD***
 ***SüPéR MoD***
danceife

Gülçin bir gün..!! Empty
MesajKonu: Gülçin bir gün..!!   Gülçin bir gün..!! EmptyPaz Kas. 16, 2008 1:36 pm

ALINTIDIR..!! Laughing

Röpörtajcı=Sizinle konuşmak güzel bir duygu çoçuklar ve genç kızlar sizleri cok seviyorlar .Kendinizden bahsedermisiniz?
örneğin bir gününüzü anlatın..
Gülçin=Ben sabah kalkar kalkmaz dişlerimi fırçalarım Kahvaltıda peynir ve patates kızartması kesinlikle olmalıdır.kahvaltıdan sonra televizyon keyfi gelir biraz tv seyrettikten sonra cnm sıkılır tabikide ztn iş güç vr duş alırım dişlerimi fırçalama faslım bitince saçlara gelir sıra saçlarımı yaparım vea anneme yaptırırım(:Eren beni çaldırmaya başlar geliyorum seni almaya diye tabi bazen kendi arabamla giderim eren çaldırınca beni telaş sarar ne bulduysam üstüme giyerim uyumlu olması kesinlikle lazımdır ayakkabılarımı giyerken eren zile basar hadi gel diye annemi şapur şupur öper ve evden ayrılırım işe gittiğimizde kliplerden bahsedilir bize gönderilen mektupları okuruz ve onlara cvp yazmaya çalışırız akşama doğru yemeğe cıqarıs tabi cuma günleri bizim alışveriş günlerimizdir ozmn alışveriş yaparıs akşam eve geldiğimde yatağa kendimi zor atarım bir günüm böyle geçer işte(:
Röpörtajcı=Teşekkürler İYİ günler AyLin Arıcı
DénqéSiz
Yoshyci Admin * Bé$té *
Yoshyci Admin * Bé$té *
DénqéSiz

Gülçin bir gün..!! Empty
MesajKonu: Geri: Gülçin bir gün..!!   Gülçin bir gün..!! EmptyPaz Kas. 16, 2008 1:37 pm

saqoll cnm
https://hesiciler001.yetkin-forum.com
danceife
***SüPéR MoD***
 ***SüPéR MoD***
danceife

Gülçin bir gün..!! Empty
MesajKonu: Geri: Gülçin bir gün..!!   Gülçin bir gün..!! EmptyPaz Kas. 16, 2008 1:39 pm

riça ederim meleğim.. Very Happy

Gülçin bir gün..!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GüLçin ErqüL BiyoqRafi
» gülçin oyunuu
» Gülçin ve spor
» Gülçin'n ismi ne olsn
» gülçin ergül fun clup